Dil : Takip Et!

Truva

Üretimine, 1953 yılında Ankara'da ilk etapta matbaa olarak başlayan firmamız, mevcut potansiyelini artttırarak bugün kağıt konfeksiyonu grubunda Türkiye pazarında bir marka olabilmeyi başarmıştır.

Türkiye’de ”dodi” ve uluslararası pazarda ”made in turkey” damgasını yaygınlaştırmak ana hedefimizdir.Bu hedeflerimizi yakalamak için, bazı prensipleri kendimize ilk olarak benimsedik ve bu prensiplerimizden ödün vermediğimiz taktirde, başarının bizimle olacağına inanıyoruz. Başarı anahtarlarımızı şu başlıklar altında sıralıyabiliriz ; Müşteri merkezli kalite anlayışı; müşterilerimizden gelen talepleri kendi özgün tasarımlarımızla birleştirip tekrar onların beğenisine sunmak. İleri teknoloji; dünya standartlarında baskı teknikleri ve gelişmiş makine parkı ile ürün yelpazemiz içinde bulunan bütün ürünlerin üretimi kağıdın girişinden mamul ürünedönüşümüne ve ambalajlanmasına kadar firmamız bünyesinde yapılmaktadır . Ürün çeşitliliği; her yıl yenilenen ve her kesime hitap eden 2000’ in üzerinde ürün yelpazesi, Kapasite; 4000 m² kapalı alan ve günlük 30.000 adet spiralli defter ve ajanda ile 15.000 adet dikişli defter ve ajanda, Ürün teslimatı; uzman personelimiz ile zamanında sipariş teslimi...

Tasarım bölümümüzde, ürünlerimiz, sizler için kullanımı en kolay, albenisi olan, görselliği artırılmış ve hedef kitlelerine hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. 80 kişilik uzman üretim ekibimiz, en kısa sürede en kaliteli işi çıkarma prensibi ile çalışmaktadır. Bunun sonucunda ise üretim kapasitemiz ve kalitemiz her geçen gün artmaktadır . Firmamız Türkiye pazarında adından söz ettirdiği gibi, dünya pazarında da iyi bir yer edinme yarışı içindedir. Şu an itibarı ile birçok ülkeye ihracat yapan firmamız, ülke ve firma portföyünü artırarak, dahada büyümeyi hedeflemektedir.